Menu
Sepetim

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Fırsatı! Şimdi Alışveriş Yap!

Oto Temizlik ve Bakım

Tedarikçi: Piithalat Model: 10406
Araç Ön Cam Brandası: Kar-Buz-Çiğ Önleyici Koruyucu Aracınızda Kar-Buz Temizleme Derdine SON ! Pratik Ergonomik ve Kolay Kar Buz Çözümü   En zorlu kış şartlarında bile araçlarının ön camında kar buz oluşmasın diye Araç Ön Camı Kar-Buz Önleyici Koruyucu Branda. Otomobiliniz park halinde iken ön cam..
13,95TL
Vergiler Hariç:13,95TL
Tedarikçi: Piithalat Model: 6383
Kar Buz Önleyici Araç Ön Cam Brandası Otomobiliniz park halinde iken ön camına brandayı örterek, yağan kardan, oluşan buzlanmadan koruyabilirsiniz. Ekstra cam temizliği zahmetinden kolay ve pratik bir şekilde kurtulabilirsiniz. Aracınız kışın kar yağdığında camlarında buzlanmaların önüne geçer. ..
13,95TL
Vergiler Hariç:13,95TL
Tedarikçi: Pi ithalat Model: 80809
Oto Bakım Seti - 5 Parça Kış Bakım Seti sayesinde  kışın aracınızın temizliği , bakımı her zaman dört dörtlük olacaktır   Uygulama:   Buğu önleyici sprey : ürünü cam üzerine sıktıktan sonra mikrofiber bez ile cam yüzeyine yayıp bekleyin daha sonra tekrar başka bir bez ile cam yüzeyini hiçbir ür..
27,13TL
Vergiler Hariç:27,13TL
Tedarikçi: Pi ithalat Model: 80479
Oto Bakım Seti - Oto Temizleme Seti 4 Parça sayesinde  ister yazın ister kışın aracınızın temizliği , bakımı her zaman dört dörtlük olacaktır.   Paket İçeriğinde :    1 Adet  Jant Temizleyici   1 Adet  Lastik Parlatıcı   1 Adet Torpido Parlatıcı   1 Adet Torpido Süngeri..
24,80TL
Vergiler Hariç:24,80TL
Tedarikçi: Pi ithalat Model: 14121
Oto Sünger  ile Temizlikte devrim yaratan  ve kullandıkça yapabildiklerine şaşıracağınız harika ürün.   Oto süngeri şebekemsi yapısı sayesinde en inatçı kirleri bile temizleyebilmektedir.    Zorlanmadan temizlik yapar.   Yalnızca suyla ıslatın , köpürtün ve temizlemek istediğiniz yüzeyi silin!..
6,98TL
Vergiler Hariç:6,98TL
Sihirli Sünger Sihirli Sünger
Yeni Ürün
Tedarikçi: Piithalat Model: 6382
Temizlikte devrim yaratan  kullandıkça yapabildiklerine şaşıracaksınız! sihirli sünger şebekemsi yapısı sayesinde en inatçı kirler dâhil her şey temizlenebilmektedir. Sihirli sünger alışılagelmiş silgiler gibi kullanılır ve kullanıldıkça da yavaşça erir.   Zorlanmadan temizlik yapar: Yalnızca suy..
7,75TL
Vergiler Hariç:7,75TL
Wiper Wizard Oto Silecek Bakım Sihirbazı Wiper Wizard Oto Silecek Bakım Sihirbazı
Yeni Ürün
Tedarikçi: Piithalat Model: 6385
Camlarınız çizilmesin! Wiper Wizard sileceklerinizi temizleyip, pürüzsüzleştirerek ön camınızla mükemmel bir temas kurarak çok daha iyi bir performansa ulaşmasını sağlayacak. Kullanması gayet kolay, sadece sileceğinizin üzerinden bu ürünle geçeceksiniz. Bu ürün bütün silecekler üzerinde etkili ve..
33,33TL
Vergiler Hariç:33,33TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Çerez Kullanımı
Daha iyi bir hizmet ve kullanıcı deneyimi için sitemiz çerezleri kullanmaktadır.